XVI. Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG 2023

18.04.2023 /

Już wkrótce rozpoczną się 16. Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® 2023 (https://intarg.haller.pl/) (Katowice, 24-25 maja 2023 | Międzynarodowe Centrum Kongresowe MCK).  Jest to wydarzenie o szerokim zasięgu oddziaływania – interdyscyplinarnym, krajowym oraz międzynarodowym. Wiodącym jego celem jest prorynkowa promocja i komercjalizacja wynalazków i innowacji. Targi stanowią międzynarodową platformę kontaktów i wymiany cennych informacji.

Zapraszamy do udziału w targachLINK DO REJESTRACJI WYSTAWCÓW! https://register.haller.pl/application/1/register

Targi INTARG® w trakcie 16 lat istnienia wypracowały sobie wysoką międzynarodową rangę, czego świadectwem jest coroczne ich wsparcie przez najwyższej rangi instytucje krajowe oraz międzynarodowe. Główny patronat honorowy nad targami został przyznany przez Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Światową Organizację Własności Intelektualnej WIPO (jedną z 16 agend ONZ). W imprezie biorą udział czołowe jednostki sfery nauki, innowacyjne przedsiębiorstwa (MŚP oraz duże), start-upy, oraz instytucje wspierające rozwój i wynalazczość.

Nowości tegorocznej edycji INTARG® 2023:

Wydarzenia towarzyszące INTARG® 2023 (https://intarg.haller.pl/o-wydarzeniu-1.html):

  • Konkurs INTARG® – ocena wynalazków przez międzynarodowe jury oraz prestiżowe nagrody patronów i partnerów targów oraz Grand Prix i medale jury.
  • konferencja, panele dyskusyjne
  • spotkania B2B „International Matchmaking Event INTARG 2023”
  • networking koktajl
  • inauguracja oraz gala finałowa z uroczystym wręczeniem najwyższej rangi nagród i bogatą oprawą artystyczną

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Zachęcamy do zapoznania się z krótką relacją z poprzedniej edycji wydarzenia w 2022 roku: https://intarg.haller.pl/uploaded/aktualnosci/INTARG%202022%20%20podsumowanie.pdf

Zapraszamy do udziału w 16 edycji INTARG® 2023!

Główny patronat honorowy: