Serdecznie dziękujemy za wszystkie życzenia z okazji Dnia Rzecznika Patentowego, które płyną do nas już od kilku dni.

29.08.2023 /

Dzień rzecznika patentowego obchodzony jest 28 sierpnia, ale jak wiecie, my świętujemy od soboty.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy spędzili z nami ten pełen emocji i radości dzień.

Dziękujemy wszystkim osobom, które w ramach działalności samorządowej, jak i zawodowej przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia. Wasze zaangażowanie dla naszego samorządu to rzecz wyjątkowa i warta naśladowania. Wiemy, że najcenniejsze co można dać od siebie to swoje serce i czas. Dziękujemy za to, że swój czas i serce oddaliście właśnie na rzecz samorządu.

Cytując podziękowania, które sformułowała w trakcie uroczystości Pani Prezes Dorota Rzążewska, przywołujemy zaangażowanych z nazwiska, nisko chyląc czoła za wkład w to wydarzenie.

“Szczególne podziękowania z mojej strony płyną do: członków Prezydium – Agnieszki Iwaniuk, Joasi Bocheńskiej, Małgosi Kluczyk i Pawła Kurcmana, członków Komisji Promocji – Maćka Bugalskiego, Ani Kawalec, Dagmary Miler, członków Komisji ds. Regulaminu znaku “Rzecznicy Patentowi” – Pawła Kurcmana, Agnieszki Iwaniuk i Eli Piątkowskiej, wolontariuszy – Moniki Witkowskiej i Jej męża Rafała za pomoc przy organizacji streamingu, Kasi Kwestarz, Uli Nowak i Magdzie Filipek-Marzec – za organizację after party, pracowniczek Biura PIRP – p. Ani Bieniek-Czaplickiej, p. Ani Kaszuby, p. Ani Gębskiej, p. Marty Grochowskiej, p. Małgosi Kozy za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu uroczystości od strony organizacyjno-technicznej.”