I Ogólnopolski Konkurs pod hasłem „INNOWACYJNY PRZEDSIĘBIORCA” – przedłużony do końca lutego br.

01.02.2021 / Aktualności

Przypominamy, iż 26 kwietnia 2020 roku, w Światowym Dniu Własności Intelektualnej, Polska Izba Rzeczników Patentowych ogłosiła I Ogólnopolski Konkurs pod hasłem „INNOWACYJNY PRZEDSIĘBIORCA”. W ostatnim tygodniu stycznia br. – w odpowiedzi na sygnały od przedsiębiorców oraz samych rzeczników patentowych – organizatorzy konkursy ze względu na sytuację pandemii podjęli decyzję o jego przedłużeniu do końca lutego br. Pierwotny termin zakończenia konkursu przypadał 31 stycznia br.

Jeszcze raz zachęcamy zarówno przedsiębiorców, jak i samych rzeczników o rozpowszechnianie informacji o konkursie i zmienionym ostatecznym terminie zgłoszeń.

Przypomnijmy, iż celem konkursu jest przede wszystkim promocja innowacyjności w działaniach przedsiębiorców w Polsce oraz wspieranie rozwoju przedsiębiorczości poprzez promowanie przedsiębiorców wdrażających innowacyjne rozwiązania. Zgłoszenia w konkursie można przesyłać do końca lutego br.

Dodatkowymi celami konkursy są:

Zachęcanie przedsiębiorców do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzania zmian w organizacji przedsiębiorstw, szkolenia pracowników,

Zachęcanie przedsiębiorców do dbania o markę swojego przedsiębiorstwa,

Promocja zawodu rzecznika patentowego,

Zacieśnianie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami a rzecznikami patentowymi.

Zachęcamy przedsiębiorców do udziału w konkursie. Poniżej regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy.