Szkolenie organizowane przez Okręgi: Dolnośląski, Małopolski, Mazowiecki i Śląski w Wałbrzychu

29.05.2023 / Aktualności

PADŁ REKORD! Aż 133 rzeczników i aplikantów rzeczniowskich w dniach 26-28 maja 2023 r. zameldowało się w Wałbrzychu na trzydniowym szkoleniu połączonym ze spotkaniem integracyjnym.

Frekwencja to oczywiście nie jedyny rekord. Spójrzmy więc na listę pozostałych:

  • Aż 4 okręgi wspólnie organizowały całe wydarzenie. Nisko kłaniamy się Paniom dziekan Okręgu Małopolskiego, Dolnośląskiego, Śląskiego i Mazowieckiego. Połączenie sił Waszych okręgów, jak i zapału Was jako gospodyń wydarzenia dało fantastyczny efekt!
  • Aż 6 wartościowych szkoleń merytorycznych prowadzonych przez naszych kolegów i koleżanki: Pawła Kurcmana, Magdalenę Filipek – Marzec, Magdalenę Krekorę, Kingę Wernicką, Andrzeja Kacperskiego oraz Krzysztofa Czuba. Dziękujemy, że chcieliście podzielić się z nami swoją wiedzą.
  • Aż 4 godziny wspólnego zwiedzania wspaniałego zamku Książ – zarówno w dzień jak i w nocy.
  • I na koniec – aż 1,5-metrowy pyszny tort, którym świętowaliśmy spotkanie.

Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację spotkania. Wiemy, jak wiele pracy włożyliście, aby miało ono właśnie taki kształt i sprawiło nam aż tyle radości.

A ponieważ każdy z nas dotknął magicznej skały w Zamku Książ obiema rękami, zgodnie z legendą, MY TU JESZCZE KIEDYŚ WRÓCIMY. Do zobaczenia!