Rzecznikowska piosenka świąteczna! Premiera!

22.12.2021 / Aktualności

W tym roku z życzeniami zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku od rzeczników dla rzeczników, aplikantów, współpracowników, pracowników, przyjaciół i sympatyków, przesyłamy płynącą wprost z serca świąteczną piosenkę.

Nagrywając, sami nie wierzyliśmy, że się uda. Poza niezwykle utalentowanym Maciej Bugalski, żadne z nas nie umie śpiewać. Uwierzyliśmy jednak, że w świętach chodzi o radość i na tej fali zaśpiewaliśmy wspólnie, dając z siebie wszystko. A Ci, którzy nie mogli być z nami w studio – byli z nami w tej świątecznej atmosferze – obejrzyjcie teledysk i sami zobaczcie!

“Jest taki dzień” nie jest piosenką przypadkową – wiemy że Święta mają różne oblicza i każdy przeżywa je inaczej, jednak niezależnie od tego łączy nas radość z czasu spędzanego wspólnie z bliskimi.

W naszym muzycznym debiucie wspierał nas sam zespół Czerwone Gitary, który, gdy tylko dowiedział się o naszym pomyśle, trzymał kciuki za powodzenie naszego występu. Dziękujemy zespołowi za te życzenia – wierzymy, że się udało.

Dziękujemy Media Studio Piotr Dziki Chancewicz za cierpliwość, opiekę i świetny efekt.

A w teledysku zobaczycie:
kto głaszcze się po rogach,
kto umie robić fale jedną ręką,
co wyśpiewano wprost ze Śląska,
i kto zrobił na to wszystko duże oczy.