Brexit

Programu Brytyjskiej PIRP mający na celu informowanie o skutkach Brexitu w kontekście problematyki praw własności przemysłowej

07.10.2019 / Aktualności

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że współpracująca z PIRP Brytyjska Izba Rzeczników Patentowych poinformowała nas o wdrożeniu programu mającego na celu informowanie o skutkach Brexitu w kontekście problematyki praw własności przemysłowej (zarówno w wariancie podpisania z UE umowy, jak i bez umowy).

Częścią tego programu jest zorganizowanie panelu poświęconego tej tematyce, który będzie transmitowany na żywo w internecie. Transmisja odbędzie się w poniedziałek w dniu 28 października o godzinie 15.00 (czasu brytyjskiego).

Link znajdziecie Państwo poniżej:
https://event.worktimetv.com/-ip-in-a-post-brexit-world

Prowadzącymi panel będą doświadczeni i znani w środowisku międzynarodowym rzecznicy patentowi, którzy z pewnością przekażą Państwu wiele cennych informacji na temat praktycznych aspektów związanych ze skutkami Brexitu. To największe tego typu wydarzenie do tej pory, które poświęcone zostanie sprawom IP w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Prezydium
Krajowej Rady Rzeczników Patentowych.