Harmonogram IP Week 2022!

14.04.2022 /

IP WEEK 2022 już niedługo, a my nie możemy trzymać Państwa dłużej w niepewności. Prezentujemy harmonogram wydarzeń i liczymy na Państwa liczny udział w planowanych wydarzeniach.

Nie ukrywamy, że tegoroczne obchody miały wyglądać inaczej. Nie ma chyba wątpliwości, że aktualna sytuacja w Ukrainie, odbiera nam wiele radości świętowania. Wraz z wybuchem wojny zdecydowaliśmy się na zmianę pierwotnego konceptu, uznając, że w towarzyszącej nam sytuacji, chcemy pokazać, jak istotną rolę pełni w naszym życiu technika i innowacyjność. Chcemy pokazać, że nauka, pomysł i najnowocześniejsze technologie mają we współczesnym świecie prawdziwe misje. Naszymi obchodami pokazujemy, jak innowacyjność walczy o bezpieczne środowisko, zdrowie, wolność i pokój. Cieszymy się jednocześnie, że możemy te idee prezentować, spotykając się z wybitnymi polskimi naukowcami – w tym tymi niezwykle młodymi.


Jak wziąć udział w wydarzeniu?

W przypadku wydarzeń online od 16 kwietnia 2022 r. na naszym Facebooku oraz naszej stronie www opublikujemy linki do konkretnych wydarzeń, na które już dziś serdecznie zapraszamy.

Informacje o wydarzeniach odbywających się poza Internetem będziemy przekazywać z wyprzedzeniem, wskazując Państwu wszelkie niezbędne wskazówki uczestnictwa.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.