wielkopolski_top.gif
 
 

 Mapa
 

 Szukaj

Aktualności


2020-06-27 14:50:33
ostatnie pożegnanie Antoniego Cieszkowskiego
KOLEŻANKI I KOLEDZY Uprzejmie informuję, że otrzymaliśmy wiadomość o nagłej śmierci naszego kolegi rzecznika patentowego Antoniego Cieszkowskiego. Nagła śmierć naszego kolegi - stanowi nieodwracalną stratę dla naszego środowiska. Antku, pozostaje nam tylko zapewnić, że będziesz w naszych sercach i w pamięci na zawsze. Rodzinie wyrazy głębokiego współczucia i kondolencje z powodu śmierci Antoniego Cieszkowskiego Składają Dziekan i Członkowie Prezydium Okręgu Wielkopolskiego Rzeczników Patentowych *Dodatkowa informacja Pogrzeb odbędzie się w 1 lipca 2020 roku o godz. 12.00 na cmentarzu Parafialnym w Skórzewie, ul. Kolejowa. Msza św. Żałobna odprawiona zostanie 1 lipca 2020r. o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym pw. Objawienia Pańskiego Poznań- Ławica, ul. Miastkowska 128

2020-04-10 13:41:36
SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY
Szanowne Koleżanki i Koledzy przesyłamy życzenia wielkanocne nieco inne aniżeli do tej pory przesyłałyśmy. Szanowni Państwo w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, czasie dystansu i izolacji, z okazji zbliżających się Świat Wielkanocnych Życzymy Wam i waszym bliskim przede wszystkim ZDROWIA I SPOKOJU. Te proste i banalne słowa dziś maja szczególny wydźwięk. Życzymy, tego abyśmy mogli mimo wszystko być blisko siebie nie tylko słowem, ale i duchem. Życzymy wiary i nadziei, że ten czas szybko minie i wszystko wróci do normalności. Mimo wszystko uśmiechajmy się i dbajmy o siebie wzajemnie. ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT.

2019-12-12 13:09:41
Boże Narodzenie 2019
Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym

2019-04-17 22:16:24
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy
Na święta Zmartwychwstania Chrystusa Pana przesyłam najserdeczniejsze życzenia: obfitości łask Bożych, zdrowia, radości, wytrwałości w codziennym zmaganiu się z przeciwieństwami, poczucia siły, pokoju i nieustającej wiary i nadziei.

2018-12-18 18:30:29
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2019 Roku
Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najszczersze życzenia: Zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności Niech to będzie czas refleksji i zadumy dotyczący minionego roku, a magia tych Świąt zjednoczy nas przy wspólnym stole Kolejny zaś Nowy Rok niech będzie czasem pokoju, realizacji osobistych i zawodowych zamierzeń oraz nadziei na lepsze jutro.